RandkiUK.com : Darmowy Portal Randkowy w UK


UWAGA !!!

Witam i pszepraszam za moi pisemnni polski, ale ne jestem poljakem i mam adzeja zrazumiece to. Pisza tu bo to wazne !!! Jest tu osoba KTURA OSZUKUIE ZA PINIENDZE !!!
To jest stary shemat za naczo ganie piniedze ot liudzi khsztiwi liub dobri i..ne wiem jak po poslki ...co wiezom w szistkim i wszistki . Shemat jest taki sami. Bogata pani z Afrika curkaa a billego ministra liub jakisz dowdca bil zabiiti ot rzond ona jest w lager ohotstwo i pisze ot kompiuter kszienndza .Khce wi wisli sporo kasa jakisz 10 miliona e by i pomozete ze bi uczeka. Potem poshebuie wasza danni osobowi i na konca bende pochebmna nie duza suma ot 200 300 dolara albo euro ze cosh tam z papierem ...Smile
tutaj ten profil jest taki ........

Witam,
Nadawca: malika55Data 04/08/2017 09:33
Witam,

Jestem bardzo młoda szuka pięknej dziewczyny jak widać na moim zdjęciu. Poznałem Twój profil i interesowałem Cię kontakt. Chcę mieć przyjaciela z wami i opowiedzieć o sobie i moich zdjęciach. Załóż mnie za pośrednictwem mojego prywatnego e-maila: malika.damir@outlook.fr
Pozdrowienia,
Malika.
to czensc tresci

""Cieszę się, że przeczytałem Twoją odpowiedź, wyślę do ciebie kontakt z bankiem, w którym fundusz jest w stanie nawiązać kontakt z bankiem i znać możliwość, w jaki bank przekazuje fundusz mojej ojczyźnie o wartości 8,5 miliona dolarów minus odsetki od twojej pozycji Na inwestycje.

Obiecałem ci przekazać 30% całkowitego funduszu na pomoc i chcę, abyś wiedział, że jeśli będą jakieś wydatki, aby osiągnąć sukces w tej transakcji, zadbasz o to. Zaraz po dokonaniu przelewu bank wypłaci wszelkie wydatki dokonane w imieniu funduszu.":

Muszalem to napisac ze bi kktosz sie nie arazil pszepraszam jezeli zawracam glowa Smile

Komentarze