RandkiUK.com : Darmowy Portal Randkowy w UK

Regulamin

1. Zobowiązujesz się do wykorzystywania tego serwisu zgodnie z obowiązującym w UK prawem i zasadami etykiety użytkowników Internetu. 

2. Serwis zastrzega, iż nie ponosi odpowiedzialności za: bezpieczeństwo przechowywanych w nim danych, treści, umieszczone w nim zdjęcia, wysyłane wiadomość pomiędzy użytkownikami serwisu, szkody wynikające z wadliwego funkcjonowania serwisu lub za straty wyrządzone przez osoby poznane w tym serwisie. 

3. Serwis zastrzega sobie prawo do umieszczenia treści reklamowej w dowolnym miejscu serwisu oraz zastrzega sobie prawo do wysyłania materiałów reklamowych do zarejestrowancyh w nim użytkowników.

4. Serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia konta użytkownika lub usunięcia zdjęć lub treści dodanych przez użytkownika bez podania przyczyny lub gdy nie odnotuje na nie logowania przez 120 dni lub gdy konto będzie wykorzystywane niezgodnie z prawem lub będzie działać na szkodę serwisu lub innych osób. 

5. Użytkownik w każdej chwili może usunąć swoje konto z serwisu,funkcja do usuniecia profilu jest dostepna w ustawieniach . 

6. Użytkownik wyraża zgodne na publikowanie swoich danych osobowych dla innych użytkowników oraz adres IP. 

7. Serwis moze usunac uzytkownika bez podania przyczyny lub z przyczyny naruszenia regulaminu.

8. Zabronione jest reklamowanie przez użytkowników innych serwisów (szczególnie konkurencyjnych serwisów rozrywkowych) lub produktów związanych z tymi serwisami na stronie randkiuk.com.

9. Serwis zastrzega sobie usuwanie wiadomości starszych niż 120 dni w celu poprawnego działania systemu

10. Serwis zezwala na założenie tylko jednego konta dla użytkownika

11. Nie zezwalamy na dodawanie zdjęć oraz filmów wideo przedstawiających pełną nagość lub czynności seksualne. Dotyczy to między innymi materiałów prezentujących lubieżne, prowokacyjne pozy, zbliżenia piersi, pośladków lub krocza.

12. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu w dowolnym czasie bez podania przyczyny.